4 * hvězdičkové apartmány v Söldenu

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Söldenu. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Söldenu, kde najdeme města Hochgurgl, Gries, Obergurgl, Längenfeld a Vent.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


7 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 7 1 

1. Apartment Alpin.7 StarStarStarStar

Foto: Apartment Alpin.7
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
96 %

Apartment Alpin.7 has a balcony and is set in Sölden, within just 700 metres of Innerwald I and 700 metres of Innerwald II. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen.


2. Apartment Alpin.8 StarStarStarStar

Foto: Apartment Alpin.8
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
100 %

Apartment Alpin.8 is an accommodation located in Sölden, 700 metres from Innerwald I and 700 metres from Innerwald II. This apartment also features free WiFi.


3. Apartment Alpin.1 StarStarStarStar

Foto: Apartment Alpin.1
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
93 %

Set in Sölden in the Tyrol region, Apartment Alpin.1 is a 4-star property boasting free WiFi. Guests staying at this apartment have access to a terrace. With direct access to a balcony, the apartment consists of 5 bedrooms and a fully equipped kitchen.


4. Apartment Alpin.5 StarStarStarStar

Foto: Apartment Alpin.5
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
90 %

Apartment Alpin.5 se nachází v Söldenu, 600 metrů od Giggijochu i od Freizeitarena Solden. Nabízí Wi-Fi zdarma, balkon, výhled na hory a neplacené soukromé parkoviště.


5. Apartment Beim Holzschnitzer.2 StarStarStarStar

Foto: Apartment Beim Holzschnitzer.2
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
94 %

Apartmány Zwieselstein se nacházejí v obci Zwieselstein, 300 metrů od jejího centra, a nabízejí terasu, výhled na hory i satelitní TV. Uvnitř domu najdete řezbářskou dílnu a galerii.

Pokoje

Apartmán s 1 ložnicí
osoby43 - 62 EUR za noc

6. Apartment Beim Holzschnitzer.1 StarStarStarStar

Foto: Apartment Beim Holzschnitzer.1
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
89 %

Tento apartmán s možností vlastního stravování se nachází na samotě nad obcí Zwieselstein a nabízí bezplatnou kyvadlovou dopravu do 4 km vzdáleného lyžařského středisko Sölden.

Pokoje

Apartmán s 1 ložnicí
osoby56 - 78 EUR za noc

7. Apartment Leiter.3 StarStarStarStar

Foto: Apartment Leiter.3
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
91 %

Apartmán Apart Leiter III se nachází na klidném místě, 1,5 km od centra Söldenu a 1 km od lyžařského střediska Sölden. Nabízí saunu a posilovnu. Zastávka bezplatného skibusu je vzdálená 20 metrů od ubytování.

Pokoje

Apartmán se 4 ložnicemi
11 osob140 - 193 EUR za noc

7 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 7 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: